Áldott, békés Karácsonyt

Његово Преосвештенство Епископ будимски и администратор темишварски г. Лукијан упутио је божићну честитку Патријарху румунском Данилу, државним руководиоцима Мађарске и Румуније, представницима традиционалних хришћанских цркава и институција у Мађарској и Румунији, који празник Рођења Христовог славе по Грегоријанском календару.

Az Ige testté lett, közöttünk lakott, és láttuk az ő dicsőségét, mint az Atya egyszülöttjének dicsőségét, telve kegyelemmel és igazsággal. (Jn 1,14)

Imádkozunk Krisztushoz az Isteni Gyermekhez, adjon az embereknek békét és szeretet, győzelmet az evilági megpróbáltatásokban.

Krisztus Urunk születése – karácsony ünnepe alkalmábólszívből üdvözöljük örömteli köszöntéssel:Isten békéje – Krisztus megszületett!

LUKIJAN

A BUDAI SZERB ORTODOX EGYHÁZMEGYEMEGYÉS PÜSPÖKE