Találkozás Szentendre polgármesterével

  1. november 12-én, kedden Őeminenciája Lukijan Budai metropolita úr fogadta Fülöp Zsoltot, Szentendre újraválasztott polgármesterét.

Ezzel az alkalommal Őeminenciája metropolita úr gratulált polgármesternek a városvezetés élén újabb mandátumhoz, sikeres és áldott munkát kívánt városunk élén.

A polgármester bemutatta Őeminenciájának az elkövetkező időszak munkatervét és programját. Ebből az alkalomból szóba került a Budai Egyházmegye és Szentendre Városa közötti együttműködés további lehetősége, a főtéri központi kereszt jelének tervezett helyreállítása, valamint a szerb kulturális örökség védelme és népszerűsítése kapcsán Szentendrén.