Gálavacsora Budapesten a szerb delegáció tiszteletére

Csütörtökön 2024. november 14-én, Dr. Sulyok Tamás Magyarország köztársasági elnök és Orbán Viktor miniszterelnök úr meghívására, Őeminenciás Lukijan budai metropolita részt vett az Aleksandar Vučić Szerb Köztársaság elnökének látogatása tiszteletére rendezett ünnepi vacsorán. Aleksandar Vučić, aki Szerbia kormányának minisztereivel együtt hivatalos látogatást tett Budapesten, ahol a Szerbia-Magyarország Együttműködési Stratégiai Tanács ülését tartottak.